NOVINKY


 

Osoby s podezřením na nemoc COVID 19 mají přísný zákaz vstupu do prostor schodiště, čekárny a ordinace, kontaktujte nás telefonicky

Vážení pacienti

S ohledem na přetrvávání rizika nákazy onemocněním COVID 19 nadále preferujeme objednávání pacientů na konkrétní čas ( po telefon. domluvě, či mailem), aby nedocházelo ke kumulaci osob v prostorách čekárny , pacienti kteří přijdou přímo bez objednání budou ošetřeni dle kapacitních možností. 


Prosím o dodržování následujícího:

do prostor schodiště, čekárny a ordinace vstup pouze se zakrytým obličejem

udržujte bezpečné rozestupy minimálně 2 m

maximální počet osob v čekárně je 5

nadále platí:

Osoby, které vykazují příznaky infektu dýchacích cest, teploty nad 37 st C, zažívací obtíže, prosím nadále nevstupujte do prostor čekárny a ordinace zavolejte nám a bude domluven další postup.


Děkujeme za pochopení

Váš lékař

MUDr. Zdeňka Grénarová ...telefon 581 204 719, email: mudrgrenarova@gmail.com

Vážení pacienti

! NEVSTUPUJTE BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY DO PROSTOR ČEKÁRNY A ORDINACE !

Ordinace funguje v nouzovém režimu. Proto je čekárna uzamčená.

Prosím, kontaktujte nás telefonicky. A po domluvě a rozhodnutí lékaře budete objednáni na přesný čas.

Tímto chceme zabránit kumulaci osob v čekárně.

Pokud potřebujete vystavit recept na svou chronickou medikaci, bude Vám zaslán elektronicky formou sms.

Prohlídky závodní péče provádíme bez omezení po telefonickém objednání.

Ostatní preventivní prohlídky, prohlídky pro OSSZ, prohlídky pro řidičské oprávnění atd.. lze provést opět po telefonické domluvě a objednání na přesný čas.

Osoby, které vykazují příznaky infektu dýchacích cest, teploty nad 37 st C, zažívací obtíže, prosím o striktní telefonický kontakt a bude domluven další postup.

Děkujeme za pochopení

Váš lékař

MUDr. Zdeňka Grénarová ...telefon 581 204 719, email: mudrgrenarova@gmail.com

Nově diagnostika CRP přímo v ordinaci

Od 1.11.2017 nově v ordinaci provádíme dg. CRP-POCT

Vyšetření je prováděno v ordinaci z kapilární krve a výsledek je k dispozici do 5-ti minut. Výsledek vyšetření přispěje k přesnější diagnostice zánětlivého bakteriálního či virového onemocnění a umožní přesnou indikaci ATB terapie.

zástup: MUDr. Březina Pavel, Velké Novosady 8, tel. 581 274 232, v jeho ordinačních hodinách tj. Po 07:00 - 12:30, Út 07:00 - 12:30, St 07:00 - 12:30, Čt 07:00 - 10:00, Pá 07:00 - 12:30

Od 1.6.2017 začínáme ordinovat na adrese Čechova 41. Vstup je průjezdem do dvora, vedle Lékárny U zlatého hada, dále po schodech do prvního patra. MUDr. Zdeňka Grénarová přebírá praxi po MUDr. Miluši Dosedělové. Pacienti se nemusí obávat, že by se ocitli bezprizorní, bez praktického lékaře, bude o ně nadále pečlivě postaráno. Péče plynule navazuje...

MUDr. Zdeňka Grénarová od června 2017 ordinuje na adrese Čechova 41 Přerov